Podporte vegánske stravovanie

Ďakujeme, že ste sa rozhodli podporiť rastlinné stravovanie na Slovensku. Vďaka Vám môžeme aj naďalej prezentovať rastlinné reštaurácie, bistrá a talenty prostredníctvom organizovania Vegánskych hodov na Slovensku.

Našim cieľom je priblížiť čo najviac ľuďom stravovanie budúcnosti, ktoré bude oslobodené od utrpenia zvierat a klimatickej záťaže. Vytrvalo pracujeme na tom, aby sme Vám aj v tomto neľahkom období mohli priniesť to najlepšie z rastlinnej gastronómie.

Práve teraz môžete aj Vy svojim darom podporiť rastlinné stravovanie na Slovensku. Vďaka Vám budeme môcť robiť Vegánske hody stále efektívnejšie a akonáhle to bude možné prinesieme ich naživo do Vášho mesta. Ďakujeme!

Jednorazovo
Mesačne
50€
20€
10€
30€
15€
10€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.