Vegánske hody z domu

Vegánske hody z domu

V sobotu 25.4.2020 sme Vám prvýkrát priniesli Vegánske hody k Vám domov. Online verzia nášho podujatia Vám predstavila kuchársku šou a prednášky viacerých aktivistov na tému rastlinného stravovania. Veríme, že ste sa dozvedeli niečo nové a zároveň ste podporili svoje obľúbené bistro alebo reštauráciu objednávkou rastlinného jedla zo zoznamu reštaurácií, ktoré sú zverejnené na našich stránkach v sekcii Zachráň rastlinné gastro.


Práve teraz môžete svojim darom podporiť aj Vegánske hody z domu. Vďaka Vám ich budeme môcť u Vás doma zopakovať a čoskoro snáď opäť priniesť priamo do Vášho mesta.

 

Vytrvalo pracujeme na tom, aby sme Vám aj v tomto neľahkom období mohli priniesť to najlepšie z rastlinnej stravy. Zachráň rastlinné gastro a Vegánske hody z domu sú prvé z projektov, ktoré sme pre Vás pripravili. Dnes sa však môžete pridať k nám a pomôcť naďalej približovať rastlinné stravovanie ohľaduplné voči zvieratám a životnému prostrediu širokej verejnosti.

 

Vďaka Vašej pravidelnej podpore dokážeme spraviť svet pre zvieratá lepším a urobiť ďalší dôležitý krok na ceste k ohľaduplnej a udržateľnej budúcnosti. Pridajte sa k našim pravidelným podporovateľom a podporovateľkám ešte dnes a zmeňte s nami svet k lepšiemu!

 

Ďakujeme!

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

Telefón

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!