Zachráň rastlinné gastro

Ďakujeme, že podporujete Vaše obľúbené reštaurácie, bistrá a podniky v časoch, keď ich nemôžete navštíviť osobne. Donáška jedla domov je jedným zo spôsobov, ako im spoločne môžeme pomôcť ustáť toto ťažké obdobie. 

Vzhľadom na aktuálne dianie na Slovensku, sme rozbehli podporu vegánskej gastronómie. Naším cieľom je zamedziť likvidačný efekt nariadenia pre podniky, ktorý vláda vydala z pochopiteľných dôvodov. Chceme tak prispieť k zlepšeniu situácie a zamedziť ďalšiemu zbytočnému šíreniu nákazy. Veríme, že vďaka ľuďom ako ste Vy, si spoločne udržíme rastlinnú stravu a zdravie v našich rukách.

Vytrvalo pracujeme na tom, aby sme Vám ešte tento rok mohli priniesť to najlepšie z rastlinnej stravy. "Zachráň rastlinné gastro" je jedným z prvých projektov, ktoré pripravujeme. Spoločne toho dokážeme viac! Pridajte sa a pomôžte nám naďalej približovať rastlinné stravovanie ohľaduplné voči zvieratám a životnému prostrediu širokej verejnosti.

Vďaka Vašej pravidelnej podpore dokážeme spraviť svet pre zvieratá lepším a urobiť ďalší dôležitý krok na ceste k ohľaduplnej a udržateľnej budúcnosti. Pridajte sa k našim pravidelným podporovateľom a podporovateľkám ešte dnes a zmeňte s nami svet k lepšiemu!

Ďakujeme!

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

Telefón

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!